Idealny garaż

Teraz mnóstwo z was marzy o własnym garażu, w jakim będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne poranki nie trzeba skrobać szyb, bądź odśnieżać zalegającego na aucie śniegu. Garaż zapewnia znacznie atrakcyjniejsze sposobności, takie jak:

  • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego pojazdu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    korzystne czynności obsługowe w takim garażu mamy okazję zrobić samodzielnie.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież zadbane, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy samemu, ta nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się jeszcze bardziej. Jednak żeby garaż był komfortowy musimy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są jednocześnie bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domku

To cudowne rozwiązanie. Często taki garaż mamy sposobność stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku montujemy markizy i posiadamy niedrogi i natychmiast przyszykowany taras. Musicie tak zaprojektować dom jednorodzinny, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten nasz taras. Oczywiście w takich oknach trzeba montować żaluzje lub cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zapraszamy na:
żaluzje Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w sprzedaży rolet, żaluzji, plisów.

12 myśli na temat “Idealny garaż”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *