Odczynianie klątw i czarów

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna nadana do adresata w czasie trafnego obyczaju magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś niechętnie życzy i ta niechętnie życząc apostać albo wynajęty przez nią specjalista wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, zatem oswobodzenia się od tego gatunku energii następujących z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, ponieważ tego modelu postępowanie może spowodować zaostrzenie się wykonania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest odpowiednim ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają najczęściej osoby, które odnalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu zerwania z partnerem czy dociekają, że małżonek odsuwa się od nich i potrzebują zatrzymać go za każdą cenę. I tak rzeczywiście można obrazowo zdefiniować magię miłosną – jako strategia na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest odpowiednim ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to schwytanie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A jeśli go nie posiądziemy, należy pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś czeka i prawdziwa miłość, która się nie zakończy, i typowe szczęście, które będzie czarodziejskie w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego obrządku albo zaklęcia.

Najsilniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różne ujemne doświadczenia: niespotykane przypadki okoliczności, sprawy, w których wciąż ponosimy krzywdy, także materialne jak i niematerialne, odczucie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu zdarzeń, wszystkie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i stale przeżywasz zawodu. Pozostaje, iż wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uznając, iż tak ma być. Zapewne jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnorodnych celach. Jedynie zamysły mogą być różne i rodzaj przeznaczenia energii. Traktuje się wówczas, że jeśli ktoś ma niegodne cele i manipuluje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zręczność blokowania innym ludziom, jednakże często praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która często pozwoli na zrozumienie, dlaczego nienawidzę tej osoby, czemu potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie upoważnienie, co z tego przyjdzie dla mnie i dla pozostałych? Rzeczywiste uprawianie magii, to zręczność rozkwitu na każdej możliwej platformie etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, przeżyć, iż nieskuteczne są wszelkie czynienia fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Nasza strona internetowa czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *